


Балансувальна платформа півсфера BOSU з еспандерами SPOINT FI-1924 (колір Сірий)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Балансувальна платформа BOSU SPOINT FI-1924 виготовлена з якісних матеріалів з використанням ABS-технології у виробництві. Міцна півсфера з товстого полівінілхлориду з повітрям всередині, здатна витримувати інтенсивні навантаження. У разі пошкодження або проколу вона повільно здувається, не завдаючи спортсмену шкоди. Її неслизька поверхня дає змогу займатися в будь-якому взутті або босоніж.
Тренажер комплектується двома еспандерами з ручками, які легко закріплюються на пластиковій основі платформи. Еластичні джгути виготовлені з латексу, вони стійкі до зношування і не викликають алергії та шкірних реакцій.
Призначення
Виконувати вправи на балансувальній платформі можна трьома способами: куполом догори, куполом донизу і в комплекті з еспандерами. Виконуючи традиційні комплекси вправ на нестабільній поверхні платформи, спортсмени можуть досягти бажаного результату набагато швидше, а також розвинути координацію рухів і пропрацювати м'язи-стабілізатори. Тренажер можна використовувати в реабілітації, для занять баланс-аеробікою, фітнесом, йогою та пілатесом.
Переваги:
- Два латексні еспандери з ручками в комплекті.
- Стійка основа з міцного пластику.
- Можливість регулювати рівень навантаження.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 25 см |
| Діаметр | 60 см |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| ABS (Антиввібух) | ABS-технологія |
| У комплекті | Балансувальна платформа: 1шт|Еспандер латексний з ручками та кріпленням: 2шт|Насос: 1шт |
| Тип | Балансувальні півсфери |
| Матеріал верху | Полівінілхлорид (PVC) |
| Матеріал основи | Пластик |
| Призначення | Для розвитку почуття рівноваги, тренувань з баланс-аеробіки, фітнесу, йоги та реабілітації |
| Спорт | Фітнес, Йога, Пілатес, Тренажерний зал, Кросфіт |
- Ціна: 2 763 ₴