
Мат спортивний з вирізом під шведську стінку в чохлі з тентової тканини SP-Sport C-4298 розмір 1,2x1м x 8см (колір Темно-синій)
1 405,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: C-4298
Опис
Спортивний мат із вирізом під шведську стінку — це найкращий варіант для створення безпечної тренувальної зони в залі або вдома. Він досить просторий, довговічний і дає змогу виконувати гімнастичні вправи різної складності.
Для виготовлення мату використовується щільний поролон з хорошими амортизаційними властивостями та міцна тентова тканина. Обидва матеріали оптимальні для регулярних інтенсивних тренувань, оскільки вони відмінно тримають форму і мають високу стійкість до зносу і деформацій. Довгий замок-блискавка на чохлі забезпечує зручне чищення, ремонт і робить можливою заміну наповнювача. Для переміщення на маті є ручка.
Призначення
Мат товщиною 8 см можна використовувати для виконання гімнастичних вправ зі шведською стінкою, поперечиною, гімнастичною колодою або брусами. Він істотно знижує ризик травм і ударів, і необхідний не тільки дітям і новачкам, а й досвідченим спортсменам.
Переваги:
- Форма мату дає змогу встановити його максимально близько до шведської стінки або поперечини.
- Поролон завтовшки 8 см пом'якшує удари та захищає спортсмена від травм і ударів.
- Міцний чохол із тентової тканини відштовхує воду, стійкий до розривів і тріщин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Довжина | 120 см |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 8 см |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мати |
| Колір | Темно-синій |
| Комплектація | 1 шт |
| Кількість частин | Цілісний |
| Матеріал наповнювача | Поролон |
| Розміри (ДхШхВ) | 120x100x8см |
| Чехол | Матеріал: Водовідштовхувальна тканина тентова, Застібка: На блискавці |
- Ціна: 1 405,10 ₴







