
Мат спортивний гімнастичний у чохлі зі шкірвінілу BOXER 1009-02 розмір 2x1м x 10см (колір Синій)
3 764,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1009-02
Опис
Спортивний мат у чохлі зі шкірвінілу — надійний і довговічний інвентар для занять гімнастикою, який прослужить не один рік, гарантуючи високу безпеку і комфорт тренувань.
Чохол має гарну еластичність, що захищає виріб від розривів і тріщин, а також стійкий до вологи та легко очищається від будь-яких забруднень. На одній з бічних поверхонь розташована довга блискавка, за допомогою якої чохол можна зняти для зручного чищення, ремонту або ж заміни наповнювача. Амортизацію забезпечує товстий шар поролону, який, завдяки своїй щільності, пом'якшує всі удари та падіння, захищаючи спортсменів від травм і забоїв. Спеціальний люверс забезпечує постійний доступ до нього свіжого повітря.
Призначення
Призначений для виконання гімнастичних вправ різної складності, тренувань з бойових мистецтв і реабілітаційних спортивних вправ. Це комфортний і безпечний інвентар як для домашнього спорту, так і для комерційних залів і дитячих секцій.
Переваги:
- Зберігає форму та амортизаційні властивості протягом усього терміну експлуатації.
- Забезпечує хороше зчеплення для виконання різних гімнастичних вправ.
- Виготовлений із гіпоалергенних, безпечних для шкіри матеріалів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 200 см |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина | 10 см |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мати |
| Довжина: | 200 см |
| Комплектація | 1 шт |
| Кількість частин | Цілісний |
| Матеріал наповнювача | Поролон |
| Розміри (ДхШхВ) | 200x100x10см |
| Чехол | Матеріал: Кожвініл, Застібка: На блискавці |
- Ціна: 3 764,26 ₴







