
Ковдра мультифункціональна 4Monster C-BKC-178 (колір Синій)
1 890,13 ₴
- Готово до відправки
- Код: C-BKC-178
Тип: туристична ковдра.
Матеріал верху: нейлон.
Утеплювач: мікрофібра, штучний пух.
Розмір: 178x127 см.
Колір: в асортименті.
Призначення: для відпочинку на природі.
Туристична ковдра від бренду 4Monster виготовлена з легких і стійких до зносу матеріалів. На виріб нанесено подвійне водовідштовхувальне покриття, яке забезпечує захист від бризок, дощу і туману. Зверху ковдру виготовлено з нейлону, який не продувається.
Як наповнювач використано мікрофібру і штучний пух. Утеплювач зберігає тепло, але не перешкоджає проникненню свіжого повітря.
На ковдрі розміщені кнопки, за допомогою яких її можна застебнути, і надіти як пончо. У складеному вигляді аксесуар для туризму займає мінімум місця.
Переваги ковдри для туризму:
- Легка.
- Не промокає і не продувається.
- Складається до компактних розмірів.
- Застібається.
- Комплектується чохлом.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 550 г |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Ковдра: 1шт|Сумка-чохол: 1шт |
| Тип | Ковдри туристичні |
| Матеріал верху | Нейлон |
| Матеріал наповнювача | Якісний пух |
| Матеріал підкладки | Нейлон |
| Розміри (ДхШ) | 178x127 см |
| Розміри у зібраному вигляді | 15.2х35,5 см |
| Температурний режим | 0...-20°C |
- Ціна: 1 890,13 ₴








