
Колесо для преса ролик для преса одинарний SP-Sport FI-0285 (колір Синій-чорний)
678,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-0285
Опис
Колесо для преса SP-Sport FI-0285 - ефективний тренажер із простим принципом роботи та компактними розмірами, який ідеально підходить для занять у залі та вдома. Пристрій являє собою колесо діаметром 14 см, виготовлене з міцного та довговічного пластику, з двома ручками ергономічної форми. Вони зроблені з металу і мають гумові накладки. Нековзний матеріал допомагає утримувати тренажер у руках під час вправи. Конструкція витримує навантаження до 100 кг, має гарну стійкість.
Призначення
Ролик призначений для тренування м'язів корпусу, розвитку гнучкості та почуття балансу. Для виконання вправ з колесом спортсменові необхідно стати на коліна, взятися руками за ручки тренажера і поступово котитися вперед, тримаючи спину рівною, а потім повертатися у вихідне положення. Виконуючи рухи прямо або в сторони, спортсмен залучає не тільки прес, а й інші групи м'язів: м'язи спини, плечей і рук. Тренажер дає змогу збільшити м'язову силу, поліпшити поставу та запобігти появі болю в спині.
Переваги:
- Дає змогу тренувати весь корпус.
- Зміцнює м'язи кора та покращує поставу.
- Має компактний розмір і невелику вагу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Колеса для преса |
| Діаметр | 14 см мм |
| Колір | Синій-чорний |
| Матеріал | Метал/пластик/Гама (RB) |
| Матеріали | Колесо: Пластик | Ручка: Метал / Гума (RB) |
| Призначення | Для опрацювання м'язів преса рук ніг та спини, тонус м'язів кора |
| Розміри (ДхШхВ) | 29x14x14см |
| Ручки | Ергономічні ручки що не ковзають |
| Тип | Одинарні |
| Паковання | Кольорова картонна коробка |
- Ціна: 678,05 ₴







