
Сумка на пояс для бігу з одним відділенням на блискавці SP-Sport GA-108 21х3см (колір Чорний)
88,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: GA-108
Опис
Поясна сумка SP-Sport GA-108 дозволить вам забути про дискомфорт під час тренувань. Тепер вам не потрібно переживати, куди покласти телефон - достатньо скористатися зручним аксесуаром. Незважаючи на велику місткість, ширина сумки для бігу на пояс становить усього 3 см. Вона містка завдяки еластичності матеріалу. Довжина основного відділення - 21 см. У нього можна помістити не тільки телефон, а й ключі від будинку або машини, гроші або навушники. Усе найцінніше під час тренування буде при вас. Спереду, навколо блискавки, на сумці розташовані світловідбивні смуги. Розмір сумки універсальний, завдяки зручному поясу її можна підігнати по посадці.
Призначення
Сумка на пояс призначена для різних видів активності. Крім пробіжок, її можна використовувати під час звичайних прогулянок, занять туризмом або катання на велосипеді. Тепер немає необхідності, щоб на спортивному одязі були кишені. Досить обзавестися компактною і зручною поясною сумкою. Вона гармонійно впишеться в спортивний образ і зробить його більш практичним.
Переваги:
- Світловідбивні елементи на передній частині сумки.
- Розмір регулюється.
- Основне відділення вміщує телефон.
- Підходить для велопрогулянок, пробіжок, занять фітнесом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумки поясні |
| Вологостійкість | Водовідштовхувальне покриття |
| Застежка | Блисківка/ Фастекс |
| Кишені | Кишеня на блискавці для телефону та дрібних речей 21х3см (Телефон 6,7") |
| Кількість відділень | 1 відділення |
| Призначення | Для зберігання та перенесення речей під час занять спортом та тренувань |
| Розмір | Регульований, На талію від 60 до 120 см |
| Розміри (ДхШ) | 21x3см |
| Світловідбиття | Світловідбивні смуги |
| Технології | Довговічність, Ергономічність, Компактність, Легкість |
- Ціна: 88,01 ₴







