
Ракетка для пляжного тенісу дитяча CAMEWIN PT-6057 (колір Синій-рожевий)
2 076,15 ₴
- Готово до відправки
- Код: PT-6057
Опис
Ракетка для пляжного тенісу легка, не перевантажує руку. CAMEWIN PT-6057 має міцну раму з карбону і скловолокна, м'який сердечник з піни EVA. Карбон не тільки є міцним, він ще й гарантує легкість виробу. При ударі об пісок ракетка не ламається. М'який сердечник необхідний для зменшення вібрацій при попаданні м'яча в ракетку. Ракетка має овальну форму, в ній передбачено 14 отворів, які дозволяють поліпшити її аеродинамічні якості і знизити опір повітря при замаху. Ручка має анатомічну форму і зручно лежить в руці. Ракетка має яскравий дизайн, який дозволяє виділитися на тлі інших гравців.
Призначення
Ракетка призначена для гри в пляжний теніс. Цей вид спорту дозволить поліпшити витривалість, координацію рухів і спритність. Інвентар підійде для початківців, більш досвідчених гравців, а також любителів. Використовувати таку ракетку можна як для тренувань, так і для активного відпочинку та розваг.
Переваги:
- М'який сердечник знижує вібраційне навантаження на зап'ястя.
- Рама з карбону і скловолокна має високу міцність при невеликій вазі.
- Форма ракетки та отвори в ній сприяють кращій аеродинаміці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Карбон |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Ракетка: 1 шт| Чохол: 1 шт |
| Вага | 320 г ±10 г |
| Тип | Ракетки для пляжного тенісу |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина: | 50 см |
| Колір | Синій-рожевий |
| Комплектація | 1 шт |
| Кількість отворів | 14 шт. |
| Матеріали | Рама: Карбон 50%|Сердечник: Етиленвінілацетат (EVA) 100%|Скловолокно 50% |
| Технології | Ергономічність, Легкість, Міцність |
| Товщина | 2.2 см |
| Форма голови | Овальна |
| Ширина | 26.5 см мм |
- Ціна: 2 076,15 ₴






