
Килимок туристичний каремат фольгований SP-Planeta TY-7437 180х50х1см сірий (колір Сірий)
567,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: TY-7437
Тип: одношаровий фольгований каремат.
Матеріал: етиленвінілацетат.
Розмір: 180х50х1 см.
Колір: сірий.
Країна-виробник: Україна.
Призначення: для відпочинку на природі та туристичних походів.
Фольгований каремат — чудовий аксесуар для походів у прохолодну пору року. Такий виріб значно краще захищає від холоду та допомагає підтримувати комфортну температуру всередині спального мішка. Килимок необхідно класти між спальним мішком і землею.
Синтетичний матеріал килимка не вбирає воду і не промокає. Він захищає спальник ще й від вологи. У походах без ночівлі каремат можна використовувати як теплий підстилковий матеріал.
Одношаровий килимок має мінімальну вагу і компактний розмір. Його можна скласти та помістити в рюкзак або сумку.
Переваги фольгованого каремата:
- Захищає від холоду під час ночівель на природі.
- Не промокає.
- Компактний і легкий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Planeta |
| Довжина | 180 см |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Килимки туристичні |
| Матеріал | Етиленвінілацетат (EVA) |
| Товщина | 1 см |
- Ціна: 567,04 ₴





