
Гума петля для підтягувань та тренувань стрічка силова двошарова SP-Sport 8037-32 DUAL POWER BAND фіолетовий-сірий (колір
157,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8037-32
Опис
Гумова петля для підтягувань DUAL POWER BAND - універсальний спортивний аксесуар для розвитку сили, який являє собою замкнуту еластичну стрічку. Її довжина становить 2080 мм, цього достатньо для підтягування спортсменам будь-якого зросту. Матеріал петлі дуже міцний і довговічний, він безпечний для шкіри та чинить опір, необхідний для тренування.
У складеному вигляді стрічка має компактний розмір і невелику вагу. Аксесуар легко зберігати і транспортувати, а займатися з петлею можна в будь-якому місці. Це чудова альтернатива громіздким тренажерам, що дає змогу розвивати силу в домашніх умовах.
Призначення
Гумова петля призначена для розвитку сили і дає змогу виконувати вправи на різні групи м'язів: присідання з опором, жими і тяги для грудних м'язів і спини, згинання рук та інші. Стрічка компенсує частину ваги, даючи змогу спортсменам-початківцям швидше освоїти підтягування. Аксесуар можна використовувати для розтяжок і в реабілітації, для виконання щадних вправ із контрольованими навантаженнями.
Переваги:
- Матеріал безпечний для шкіри і дуже міцний.
- Компенсує частину ваги під час підтягувань.
- Підходить для силових тренувань на м'язи ніг, спини, рук і грудей.
| Колір | Розмір окружності (Довжина х Ширина х Товщина), мм | Жорсткість | Рівень навантаження |
|---|---|---|---|
| Червоний | 2080х13х4,5 | XS | Дуже легкий |
| Жовтий | 2080х22х4,5 | S | Легкий |
| Фіолетовий | 2080х32х4,5 | M | Середній |
| Зелений | 2080х45х4,5 | L | Важкий |
| Синій | 2080х65х4,5 | XL | Дуже важкий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кола | 2080 мм |
| Колір | Фіолетовий-сірий |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Термопластичний еластомер (TPE) |
| Навантаження | 16-39кг |
| Особливості | Двошарова |
| Призначення | Допомога у підтягуваннях та віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x32x4.5мм |
| Рівень опору | M |
| Паковання | Кольорова картонна коробка |
| Форма | кільце |
- Ціна: 157,01 ₴





