
Сумка на пояс для бігу з одним відділенням на блискавці SP-Sport C-207 24х4,5см (колір Чорний)
74,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: C-207
Опис
Компактна сумка на пояс SP-Sport GA-207 має всього одне відділення, яке закривається на блискавку. Це місткий і практичний аксесуар, який можна використовувати для зберігання різних дрібних предметів під час занять спортом. Сумка виконана у вигляді широкого пояса. З першого погляду навіть важко розгледіти в цьому аксесуарі сумку. Довжина кишені становить 24 см, а ширина - 4 см. Єдине відділення можна використовувати як для ключів або грошей, так і для мобільного телефону або плеєра. Завдяки еластичності матеріалу, навіть такі девайси легко помістяться в компактну сумку. Для регулювання по посадці передбачено пояс із напівавтоматичною застібкою.
Призначення
Сумка має універсальні розміри і відмінно підійде як чоловікам, так і жінкам. Крім пробіжок, її можна використовувати і під час іншої активності. Наприклад, займаючись у тренажерному залі, ви можете взяти з собою найцінніші речі, і при цьому вам не доведеться носити їх у руках. Також сумка підійде для катання на велосипеді або прогулянок по пересіченій місцевості.
Переваги:
- Велика місткість, попри компактний розмір.
- Пояс регулюється за обхватом і підходить користувачам будь-якої комплекції.
- Застібка дає змогу швидко надіти та зняти сумку.
- Дає змогу під час занять спортом звільнити руки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумки поясні |
| Вологостійкість | Водовідштовхувальне покриття |
| Застежка | Блисківка/ Фастекс |
| Кишені | Кишеня на блискавці для телефону та дрібних речей 24х4см (Телефон 6,7") |
| Кількість відділень | 1 відділення |
| Призначення | Для зберігання та перенесення речей під час занять спортом та тренувань |
| Розмір | Регульований, На талію від 60 до 120 см |
| Розміри (ДхШ) | 24x4.5см |
| Технології | Довговічність, Ергономічність, Компактність, Легкість |
- Ціна: 74,01 ₴







