
Гума петля для підтягувань та тренувань стрічка силова стрічка силова двошарова Zelart FI-0911-5 DUAL POWER BAND (колір Синій)
560,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-0911-5
Опис
Якщо шукайте універсальний інвентар для домашніх тренувань і занять на вуличних майданчиках, то Zelart FI-0911-5 DUAL POWER BAND - це найкращий вибір. Стрічка має довжину 2080 мм, її можна зручно закріпити на перекладині, брусах або зачепити за меблі. Вона забезпечує помірне навантаження на м'язи та дає змогу розвивати силу й витривалість.
Ширина петлі для підтягувань становить 29 мм. Інвентар з такими параметрами має рівень навантаження 10-40 кг. Що більше ви будете розтягувати резинку, то вищим буде рівень опору і навантаження на м'язи.
Призначення
Латексні петлі застосовуються для виконання вправ на турніку. Під час підтягувань така петля компенсує частину ваги спортсмена і дає йому змогу виконувати вправу з меншими зусиллями. Використовувати таке рішення можуть чоловіки і жінки, у яких не виходить виконати більше 5 повторень у підході. Гумка підійде для людей з початковим і середнім рівнем підготовки.
Переваги:
- Можна використовувати для домашніх силових тренувань.
- Дозволяє виконувати підтягування з меншими зусиллями.
- Підходить для чоловіків і жінок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кола | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 10-40кг |
| Особливості | Двошарова |
| Призначення | Допомога у підтягуваннях та віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x29x4.5мм |
| Рівень опору | S |
| Форма | кільце |
- Ціна: 560,04 ₴







