
Сумка на пояс для бігу з двома відділеннями на блискавках SP-Sport GA-203 (колір Салатовий)
70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: GA-203
Опис
Сумка на пояс для бігу SP-Sport - це компактний і зручний аксесуар. Візуально сумка нагадує звичайний пояс. Вона виготовлена з міцної синтетичної тканини - поліестеру. Зафіксувати її на тілі допомагає пластикова напівавтоматична застібка. Пояс має універсальні розміри і може регулюватися за обхватом залежно від комплекції користувача. У сумці передбачено два відділення однакового розміру. Одне можна використовувати для зберігання телефону, а інше - для банківських карт, ключів. Тепер під час пробіжки вам не доведеться тримати телефон або ключі від квартири в руках - все необхідне буде зафіксовано на поясі, який зовсім не заважає рухатися.
Призначення
Сумку на пояс можна використовувати під час пробіжок або прогулянок. Також вона підійде для будь-якого іншого активного відпочинку і спорту. Наприклад, її можна використовувати під час катання на велосипеді. Ви не будете переживати, що ключі або телефон випадуть із сумки, адже її відділення закриваються на блискавку. Завдяки компактному розміру, за будь-якого виду активності сумка не буде вам заважати.
Переваги:
- Універсальний розмір пояса.
- Вміщує телефон, ключі, гроші та інші дрібні предмети.
- Складається з двох відділень.
- Підходить для бігу, катання на велосипеді, прогулянок, туризму та інших активностей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумки поясні |
| Вологостійкість | Водовідштовхувальне покриття |
| Застежка | Блисківка/ Фастекс |
| Кишені | Дві кишені на блискавці для телефону та дрібних речей 22х3,5см (Телефон 6,7") |
| Колір | Салатовий |
| Кількість відділень | 2 відділення |
| Призначення | Для зберігання та перенесення речей під час занять спортом та тренувань |
| Розмір | Регульований, На талію від 60 до 120 см |
| Розміри (ДхШ) | 44x3.5см |
| Технології | Довговічність, Ергономічність, Компактність, Легкість |
- Ціна: 70 ₴







