
Кубок спортивний нагородний SP-Sport Diadem JZ195798 висота 48,5см (колір Золотий)
1 310,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: JZ195798
Опис
Якщо хочете зробити змагання незабутніми і надовго залишити приємні враження в пам'яті їх учасників, варто використовувати якісну нагородну атрибутику. Спортивний кубок SP-Sport Diadem JZ195798 має висоту 48,5 см. Кубок представлений в золотому, срібному і бронзовому кольорі, має глянцеве покриття, яке додає йому урочистості і робить його більш яскравим і привабливим. Чаша кубка закрита кришкою, а з боків є ручки. Дизайн кубка універсальний і не включає елементів, які могли б вказувати на конкретний вид спорту, тому його можна застосовувати для будь-яких змагань незалежно від спортивної дисципліни.
Призначення
Кубок можна використовувати для нагородження учасників спортивних змагань, а також різних заходів. Нагорода досить велика і яскрава, підійде для нагородження учасників командної першості, а також може використовуватися в якості індивідуального призу. Для нагородження переможця можна придбати кубок в золотому кольорі, срібний підійде для другого місця, бронзовий - для третього. Нагороди підійдуть для дитячих і дорослих змагань.
Переваги:
- Можна використовувати для змагань з командних видів спорту та індивідуальних.
- Має універсальний дизайн.
- Кілька кольорів в асортименті дозволяє використовувати кубок для нагородження всієї призової трійки спортсменів.
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 48.5см | 24см | 14см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 48.5 см мм |
| Діаметр чаші | 14 см |
| Колір | Золотий |
| Кришка | З кришкою |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 24 см мм |
- Ціна: 1 310,09 ₴







