
Сумка на пояс для бігу з двома відділеннями на блискавках SP-Sport GA-1760 (колір Чорний-синій)
64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: GA-1760
Матеріал: поліестер.
Розмір: регульований.
Колір: кольори в асортименті.
Призначення: зберігання особистих предметів під час занять спортом.
Шукаєте зручну сумку, щоби звільнити руки під час занять спортом? Тоді вам варто придивитися до призначеної для бігу сумки на пояс з двома відділеннями на блискавках GA-1760. За доступною ціною можна купити в інтернет-магазині «Планета Спорт» як оптом, так і в роздріб.
Призначення
Ця сумка призначена для носіння невеликих предметів та користується популярністю у людей, які ведуть активний спосіб життя. Завдяки продуманому крою, вона виглядає компактною і водночас може вмістити значну кількість важливих дрібниць – ключі, телефон, енергетичний батончик та багато іншого. З нею можна вирушити на ранкову пробіжку, прогулянку парком, у поїздку велосипедом чи рибалку – загалом, все залежить лише від фантазії споживача. При цьому вона підходить будь-якому користувачеві, незалежно від статі чи віку.
Опис
Сумка складається з двох відділень, кожне з яких оснащене застібкою-блискавкою, та ремінною лямкою. Зручна пластикова застібка надійно фіксує сумку на поясі, а система регулювання дозволяє підігнати розмір за талії. Для її виготовлення використовується поліестер з різними характеристиками – безпосередньо самі відділення з міцного, але досить м'якого матеріалу, у той час, як лямка з щільнішого, щоб сумка не перекручувалась у процесі носіння. Завдяки такому рішенню сумка щільно сидить на талії, проте не тисне на тіло і не заважає рухатися.
Переваги:
Матеріали преміум-класу гарантують тривалий термін експлуатації.
Ідеально вписується в спортивний стиль та підходить як чоловікам, так і жінкам.
Поєднує в собі компактність та неймовірну місткість.
Сумка на пояс для бігу з двома відділеннями на блискавках GA-1760 дозволить вам насолоджуватися ранковою пробіжкою або велопрогулянням, маючи вільні руки й не боячись втратити чогось важливого. Замовляйте, і вам її привезуть до будь-якого міста України!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумки поясні |
| Вологостійкість | Водовідштовхувальне покриття |
| Застежка | Блисківка/ Фастекс |
| Кишені | Дві кишені на блискавці для телефону та дрібних речей 21х3см (Телефон 6,7") |
| Колір | Чорний-синій |
| Кількість відділень | 2 відділення |
| Призначення | Для зберігання та перенесення речей під час занять спортом та тренувань |
| Розмір | Регульований, На талію від 60 до 120 см |
| Розміри (ДхШ) | 42х3см |
| Технології | Довговічність, Ергономічність, Компактність, Легкість |
- Ціна: 64 ₴







