
Килимок туристичний каремат SP-Planeta TY-3265 180х60х0,8см (колір Сірий)
521,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: TY-3265
Тип: одношаровий каремат.
Матеріал: етиленвінілацетат.
Розмір: 180х60х0,8 см.
Щільність: 33 кг/м³.
Колір: в асортименті.
Країна-виробник: Україна.
Призначення: для відпочинку на природі та туристичних походів.
Одношаровий туристичний каремат можна використовувати для туристичних походів з ночівлею і занять спортом. У туризмі килимок застосовується як підкладка під спальний мішок. Каремат захищає від холоду і робить спальне місце більш м'яким.
Одношаровий килимок підійде для використання в теплу пору року. Він не вбирає воду і не промокає. Його можна використовувати на будь-яких поверхнях, він не ковзає.
Килимок легкий, складається до компактних розмірів. Його можна помістити в туристичний рюкзак.
Переваги одношарового каремата:
- Призначений для ночівлі на природі та спорту.
- Не вбирає воду і захищає від холоду.
- Складається до компактних розмірів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Planeta |
| Довжина | 180 см |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Килимки туристичні |
| Довжина: | 180 см |
| Матеріал | Етиленвінілацетат (EVA) |
| Товщина | 0.8 см |
- Ціна: 521,04 ₴








