
Кубок спортивний нагородний SP-Sport Simple XG007 висота 19см (колір Золотий)
290,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: XG007
Опис
SP-Sport Simple XG007 - спортивний нагородний кубок, який можна використовувати для проведення церемонії нагородження учасників змагань, турнірів і конкурсів. Кубок має універсальний дизайн і може використовуватися для будь-яких видів спорту. Завдяки використанню такої якісної нагородної атрибутики та її урочистому дизайну можна створити на змаганнях атмосферу справжнього свята і мотивувати їх учасників до нових досягнень. На кубку є місце під спеціальну табличку з гравіюванням, де буде вказано назву змагань, дату їх проведення та місце. Кубок виготовлений у 3 стандартних кольорах і має невеликі ручки з боків. Нагорода має висоту 19 см.
Призначення
Спортивну нагороду можна використовувати на змаганнях будь-якого рівня. Тематична табличка на ній дозволяє індивідуалізувати дизайн і зробити нагороду пам'ятною. Завдяки використанню комплекту кубків можна нагородити призову трійку учасників змагань. У майбутньому така нагорода займе почесне місце на полиці спортсмена і буде нагадувати йому про участь у змаганнях.
Переваги:
- Представлений у 3 кольорах і підходить для нагородження всієї трійки призерів.
- Можна використовувати для нагородження учасників змагань будь-якого рівня.
- На кубку передбачено місце під табличку з гравіюванням.
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 19см | 10см | 6см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубок |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 19 см мм |
| Діаметр чаші | 6 см |
| Колір | Золотий |
| Кришка | Без крихти |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 10 см мм |
- Ціна: 290,02 ₴







