
Килимок рушник для йоги нековзний BLOOM SPORTS TOWEL LB7090 (колір Білий)
579,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: LB7090
Опис
Рушник SPORTS TOWEL BLOOM LB7090 призначений спеціально для занять йогою. Він має розмір 183*61 см, що відповідає розміру більшості килимків для йоги. Рушник виготовлений із замшевої тканини, яка не ковзатиме на різних поверхнях. Рушник можна використовувати як замість килимка для йоги, так і поверх нього. Він забезпечить комфорт під час тренування. Ноги і руки не будуть ковзати на рушнику, ви зможете зайняти стійку позицію.
Призначення
Замшевий рушник для йоги - це аксесуар для новачків і досвідчених користувачів, які прагнуть зробити свої тренування більш комфортними. Якщо ви коли-небудь стикалися з тим, що килимок для ноги ковзає, швидко брудниться або залишається вологим після тренування, то вам варто використовувати спеціальний рушник. Він запобіжить потраплянню вологи на килимок і дасть змогу надовго зберегти його в належному стані.
Переваги:
- Можна використовувати поверх або замість килимка для йоги.
- Не ковзає на різних поверхнях.
- Виготовлений із міцної тканини.
- Розмір рушника відповідає розміру більшості килимків для йоги.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 183 см |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рушники для йоги |
| Довжина: | 183 см |
| Колекція | Bloom Yoga |
| Матеріал | Замшева тканинна |
| Розміри (ДхШхТ) | 183x61x0.1см |
- Ціна: 579,04 ₴








