
Кубок спортивний нагородний SP-Sport Enigma XG005 висота 21см (колір Золотий)
296,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: XG005
Опис
Змагання - це незабутня подія для кожного спортсмена. Щоб пам'ять про змагання жила довго, для нагородження призерів варто використовувати якісну нагородну атрибутику. SP-Sport Enigma XG005 - спортивний кубок, який має привабливий дизайн і висоту 21 см. Кубок має невелику вагу і універсальний дизайн. На кубку відсутні елементи, які б вказували на один з видів спорту, тому застосовувати його можна для нагородження учасників будь-яких спортивних змагань і конкурсів. Конструкція кубка включає невеликий п'єдестал, на якому можна розмістити табличку з інформацією про захід. Завдяки гравіюванню на кубку можна індивідуалізувати його дизайн.
Призначення
Кубок можна використовувати як нагородну атрибутику на церемонії нагородження на змаганнях будь-якого рівня. Завдяки невеликій вазі такий кубок підійде для нагородження дорослих і дітей будь-якого віку. Кубок займе почесне місце на полиці з нагородами спортсмена і ще довго нагадуватиме йому про участь у змаганнях. Нагорода представлена в 3 кольорах і може бути використана для нагородження за 1, 2 і 3 місце в командному або особистому заліку.
Переваги:
- Підходить для нагородження призерів у командному або особистому заліку.
- Підходить для дорослих і дитячих змагань.
- Має універсальний дизайн і може використовуватися в різних видах спорту.
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 21см | 10см | 6см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 21 см мм |
| Діаметр чаші | 6 см |
| Колір | Золотий |
| Кришка | Без крихти |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 10 см мм |
- Ціна: 296,02 ₴







