
Кубок спортивний нагородний SP-Sport Goblet 140F висота 27,5см (колір Золотий)
498,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 140F
Опис
Універсальний нагородний кубок SP-Sport Goblet 140F має привабливий і урочистий дизайн, може використовуватися на змаганнях будь-якого рівня. Висота кубка становить 27,5 см, він має невелику вагу. Дизайн кубка включає ручки з боків і кришку. Постамент кубка виконаний в чорному кольорі, а сама нагорода - в кольорі, який відповідає зайнятому учасником місцю. Кубок представлений в золотому, срібному і бронзовому кольорах і може використовуватися для нагородження всієї призової трійки учасників змагань. Глянцеве покриття кубка робить його дуже яскравим і помітним, нагорода має гарний вигляд на фото.
Призначення
Кубок з ручками і кришкою можна використовувати для нагородження призерів змагань в командному та особистому заліку. Кубок є універсальним, підійде для різних видів спорту, може використовуватися для дорослих і дитячих змагань. Таку нагороду без зусиль можна персоналізувати і прив'язати до певного заходу - достатньо лише додати на неї табличку з гравіюванням.
Переваги:
- Можна використовувати для змагань будь-якого рівня.
- Підходить для всіх видів спорту.
- Представлений у трьох кольорах і може використовуватися для нагородження всієї призової трійки.
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 27,5см | 13см | 8см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубок |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27.5 см мм |
| Діаметр чаші | 8 см |
| Кришка | З кришкою |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 13 см мм |
- Ціна: 498,03 ₴







