
Кубок спортивний нагородний SP-Sport Mazer 137F висота 24см (колір Золотий)
418,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: 137F
Опис
SP-Sport Mazer 137F - нагородний спортивний кубок висотою 24 см. Кубок має урочистий дизайн і виконаний з міцних, якісних матеріалів. У кубку передбачено місце під жетон, що дозволяє персоналізувати його дизайн і нанести гравіювання при необхідності. На жетоні можна вказати місце, дату і назву змагань або іншу інформацію. Кубок має універсальний дизайн, що означає, що його можна використовувати для будь-яких видів спорту, а також для нагородження учасників різних конкурсів. У кубка передбачені зручні ручки. Його дизайн передбачає відкритий верх без кришки.
Призначення
Використовувати кубок можна при нагородженні як переможця змагань, так і призерів, адже він представлений відразу в трьох кольорах - золотому, срібному та бронзовому. Кубок має невелику вагу і компактний розмір, тому його можна використовувати для нагородження учасників дитячих змагань. Нагорода підійде для будь-яких видів спорту і дозволить відзначити переможців в особистому заліку та командній першості.
Переваги:
- Підходить для нагородження учасників змагань у командній першості та особистому заліку.
- Представлений у трьох кольорах.
- Завдяки універсальному дизайну може використовуватися в будь-яких видах спорту.
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 24см | 13см | 8см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24 см мм |
| Діаметр чаші | 8 см |
| Колір | Золотий |
| Кришка | Без крихти |
| Місце під жетон | З місцем під жетон |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 13 см мм |
- Ціна: 418,03 ₴







