
Біта бейсбольна алюмінієва 32" BAT SP-Sport C-1864 81см (колір Червоний)
426,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: C-1864
Опис
Бейсбольна біта довжиною 32 дюйми призначена для дорослих гравців. Це мінімальний розмір біти, для дорослих гравців. Вона виготовлена з алюмінієвого сплаву, який надає спортивному снаряду максимальну міцність і при цьому робить його легким. Невелика вага бейсбольної біти дає змогу гравцеві значно довше грати без стомлення м'язів рук і простіше освоїти техніку. Бейсбольна біта представлена в декількох кольорах, що дає змогу підібрати цей аксесуар з урахуванням кольору форми. На ручці є шар обмотки, який робить її менш слизькою. Додаткові шари обмотки можна використовувати для того, щоб збільшити товщину ручки, у такий спосіб зробивши спортивний снаряд зручнішим та індивідуальнішим.
Призначення
Бейсбольна біта довжиною 81 см призначена для дорослих гравців. У професійному спорті зазвичай використовують дерев'яні снаряди, а ось алюмінієві застосовують або спортсмени-початківці, або любителі. Такий спортивний снаряд не схильний до деформації і дає змогу гравцеві з початковим рівнем підготовки добре опанувати техніку гри, не пошкодивши водночас бейсбольну біту і не отримавши травму.
Переваги:
- Призначена для дорослих.
- Підходить для гравців із початковим рівнем підготовки та любителів.
- Великий асортимент товарів дає змогу підібрати забарвлення біти з урахуванням кольору форми гравця.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 81 см |
| Колір | Червоний |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Біти бейсбольні |
| Довжина: | 81 см |
| Призначення | Призначена для дорослих гравців та старших підлітків від 15–16 років з базовим чи просунутим рівнем підготовки |
| Розміри | 32" (81 см) |
| Спорт | Бейсбол |
- Ціна: 426,03 ₴








