
Килимок туристичний каремат SP-Planeta TY-3669 180х60х0,5см (колір Синій)
408,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: TY-3669
Тип: одношаровий каремат.
Матеріал: етиленвінілацетат.
Розмір: 180х60х0,5 см.
Колір: в асортименті.
Країна-виробник: Україна.
Призначення:для відпочинку на природі та туристичних походів.
Одношаровий туристичний каремат можна використовувати для туристичних походів із ночівлею та занять спортом. У туризмі килимок застосовується як підкладка під спальний мішок. Каремат захищає від холоду та робить спальне місце м'якшим.
Одношаровий килимок підійде для використання в теплу пору року. Він не вбирає воду і не промокає. Його можна використовувати на будь-яких поверхнях, він не ковзає.
Килимок легкий, складається до компактних розмірів. Його можна помістити у туристичний рюкзак.
Переваги одношарового каремату:
- Призначений для ночівлі на природі та спорту.
- Не вбирає воду та захищає від холоду.
- Складається до компактних розмірів.
Увага! Фактура килимка може відрізнятися залежно від кольору!
]]| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Planeta |
| Довжина | 180 см |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Килимки туристичні |
| Довжина: | 180 см |
| Матеріал | Етиленвінілацетат (EVA) |
| Товщина | 0.5 см |
- Ціна: 408,03 ₴








