
Сумка на пояс для бігу з одним відділенням на блискавці SP-Sport GA-208 21,5х3,5см (колір Синій)
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: GA-208
Опис
SP-Sport GA-208 - компактна та містка сумка на блискавці для бігу та інших активностей. Сумка має зручне кріплення на пояс, що дає змогу виконувати будь-які вправи, не обмежуючи рухливість користувача. Такий аксесуар легко поєднувати з будь-яким спортивним одягом. Спереду розташоване одне відділення на блискавці, в яке поміститься телефон або різні дрібні речі. Ширина кишені становить 3,5 см. Наприклад, таку сумку можна використовувати, щоб узяти з собою на пробіжку ключі або гроші. На ремені сумки передбачена напівавтоматична застібка, яка дає змогу одним рухом одягти або зняти аксесуар.
Призначення
Сумка має універсальний розмір і підійде для користувачів різної комплекції. Завдяки своєму компактному розміру і великій місткості вона дасть змогу взяти з собою необхідний мінімум речей на пробіжку. Тепер не доведеться думати про те, куди покласти ключі від будинку або телефон, і не доведеться тримати ці предмети в руках. Крім пробіжок, сумку можна використовувати для велопрогулянок, туризму та інших активностей.
Переваги:
- Компактний і місткий аксесуар.
- Відділення закривається на блискавку.
- Універсальний розмір із можливістю регулювання пояса за обхватом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сумки поясні |
| Вологостійкість | Водовідштовхувальне покриття |
| Застежка | Блисківка/ Фастекс |
| Кишені | Кишеня на блискавці для телефону та дрібних речей 21,5х3,5см (Телефон 6,7") |
| Кількість відділень | 1 відділення |
| Призначення | Для зберігання та перенесення речей під час занять спортом та тренувань |
| Розмір | Регульований, На талію від 60 до 120 см |
| Розміри (ДхШ) | 21.5x3.5см |
| Технології | Довговічність, Ергономічність, Компактність, Легкість |
- Ціна: 50 ₴








