
Кубок спортивний нагородний SP-Sport Stately JZ195798B висота 49см (колір Золотий)
1 310,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: JZ195798B
Опис
SP-Sport Stately JZ195798B - великий нагородний кубок, який можна використовувати для змагань різного рівня. Кубок має універсальний дизайн, який включає місце під жетон. На жетоні можна вказати назву змагань, дату їх проведення та місце. Гравіювання на жетоні дозволить персоналізувати дизайн кубка, зробити його більш індивідуальним. Кубок має висоту 49 см. З боків розташовані ручки, за які його можна зручно тримати. Велика чаша кубка закрита кришкою, яка додає урочистості нагороді. Універсальний дизайн кубка дозволяє використовувати його для нагородження учасників змагань з будь-яких видів спорту.
Призначення
Універсальний спортивний кубок можна використовувати для нагородження учасників змагань в особистому заліку, а також для командної першості. Кубок підійде для змагань серед дорослих і дітей, може використовуватися в будь-яких видах спорту, для змагань будь-якого рівня. Яскрава, барвиста нагорода подарує багато позитивних емоцій спортсмену і ще довго буде нагадувати йому про змагання.
Переваги:
- Можна використовувати для командних та індивідуальних змагань.
- Підходить для будь-яких видів спорту завдяки універсальному дизайну.
- Є місце для установки жетона з гравіюванням.
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 49см | 19см | 14см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 49 см мм |
| Діаметр чаші | 14 см |
| Колір | Золотий |
| Кришка | З кришкою |
| Місце під жетон | З місцем під жетон |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 19 см мм |
- Ціна: 1 310,09 ₴







