Опис
Опорна алюмінієва тростина SP-Sport TY-2944 має складну конструкцію і можливість регулювання по довжині. У складеному вигляді компактна конструкція має довжину всього лише 38 см. У розкладеному вигляді тростина може мати довжину від 90 до 95 см, є 5 положень для регулювання. Ручка анатомічної форми забезпечує зручне захоплення і перешкоджає стомленню руки під час тривалих прогулянок. Рукоятка виготовлена із пластику. Максимальне навантаження, яке може витримати тростина, становить 100 кг. Алюмінієва складна тростина комплектується антиковзаючим наконечником і невеликим ремінцем для фіксації на зап'ясті.
Призначення
Тростина служить додатковою опорою під час ходьби і може використовуватися літніми людьми або людьми з різними травмами опорно-рухового апарату. Водночас тростину, що складається з 4 секцій, можна легко розібрати до компактного розміру і помістити в сумку або рюкзак. Антиковзаючий наконечник дасть змогу відчувати стабільність і впевненість під час ходьби різними поверхнями.
Переваги:
- Комплектується антиковзаючим наконечником.
- Складається до компактного розміру.
- Має регульовану довжину.
- Забезпечує надійну опору під час ходьби.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага користувача | 100 кг |
| Тип | Палиці трекінгові |
| Довжина у розкритому вигляді | 90-95 см |
| Довжина в складеному вигляді | 38 см |
| Комплектація | 1 шт |
| Конструкція | Складна |
| Кількість секцій | 4 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Наконечник | Антиковзна наконечник |
| Призначення | Для створення додаткової опори під час ходьби |
| Регулювання розміру | Телескопічне 5-ти ступінчасте регулювання |
| Ремінець | Ремінець для фіксації на зап'ясті |
| Ручка | Анатомічна ручка |
| Система замків | Гвинтові |
| Темляк | Ремінець для фіксації на зап'ясті |
| Тип | Телескопічні |
- Ціна: 215,02 ₴








