
Килимок для йоги та фітнесу TPE двошаровий Record FI-2430 183x61x0,6см (колір Фіолетовий)
1 130,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-2430
Опис
Record FI-2430 - це килимок, який можна використовувати під час занять фітнесом або йогою. Де б ви не знаходилися, такий килимок дає змогу відчувати комфорт під час кожного руху. Забудьте про неприємні відчуття в колінах або ліктях під час виконання різних асан. Товщина килимка становить 6 мм, що забезпечує відмінну амортизацію і захист від дискомфорту.
Стандартні розміри килимка підходять більшості користувачів для занять як фітнесом, так і йогою. Якщо ви вибираєте килимок для динамічних тренувань, додайте до свого зросту 20 см, щоб визначити оптимальну довжину. Якщо килимок буде використовуватися тільки для йоги, достатньо додати 10 см. Ширина килимка стандартна - 61 см.
Особливістю цієї моделі є наявність розмітки на лицьовій стороні. Вона допомагає контролювати правильність виконання асан.
Призначення
Килимок виконаний з міцного матеріалу, що не вимагає спеціального догляду. Він може використовуватися як у приміщенні, так і на вулиці. Матеріал добре ізолює від холоду, що дає змогу займатися на відкритому повітрі навіть у прохолодну погоду.
Переваги:
- Універсальний розмір, який підходить для більшості тих, хто займається.
- Підходить для тренувань з фітнесу та занять йогою.
- Розмітка на лицьовій стороні для правильного виконання асан.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Record |
| Довжина | 183 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кілімки |
| Матеріал | Термопластичний еластомер (TPE) |
| Особливості | Двошарові / Дві робочі сторони |
| Призначення | Комфорт та захист суглобів від травм під час тренувань |
| Принт | Розмітка для вирівнювання асан |
| Розміри (ДхШхТ) | 183x61x0.6см |
| Спорт | Фітнес, тренажерний зал |
| Товщина | 0.6 см |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 130,08 ₴







