
Набір для піклболу SP-Sport PICKLEBALL MT-8729 2 ракетки 4 м'ячі з чохлом (колір Різні кольори)
1 945,14 ₴
- Готово до відправки
- Код: MT-8729
Опис
Набір для піклболу MT-8729 складається з двох ракеток і чотирьох м'ячів, які упаковані в акуратний і зручний чохол на блискавці з ручкою. М'ячі для піклболу виконані в яскравому жовтому кольорі та мають діаметр 70 мм. Вони всі однакові: кожен м'яч має 26 отворів і виготовлений із міцного ABS-пластику. Довжина ракеток теж однакова і становить 39 см. Міцна і довговічна дерев'яна ракетка відмінно підійде для початківців і любителів. Вона довгий час не буде зношуватися. Ручка спеціальної форми дозволить зробити захоплення максимально простим, а гру - зручною. Ракетки для гри в піклбол мають яскравий дизайн. На рукоятку нанесено намотування, яке перешкоджає її ковзанню в руках.
Призначення
Набір для піклболу підійде для дорослих і дітей. Це цікава і захоплива гра, яка поєднує в собі елементи тенісу, бадмінтону та настільного тенісу. У цю гру грають люди різного віку по всьому світу. Великою перевагою цієї гри є те, що для неї не потрібен стіл. Грати можна на вулиці та в приміщенні.
Переваги:
- Зручна ручка на ракетці.
- Місткий чохол на блискавці.
- У наборі є все необхідне для початку гри.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | М'ячі: 4шт|Ракетки для піклболу: 2шт|Чохол: 1шт |
| Тип | Набори для піклболу |
| Довжина ракетки | 39 см |
| Комплектація | 2 шт |
| М'яч | Діаметр: 70мм, Кількість отворів: 26шт |
| Матеріали | М'ячі: ABS-пластик|Матеріал сердечника: Дерево|Поверхня весла: Фарба |
| Призначення | Для гри у піклбол |
| Розміри | Довжина весла: 265 мм, Довжина ручки: 125 мм, Коло ручки: 4" / 10 см, Ширина весла: 200 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Форма ручки | Комфортна |
- Ціна: 1 945,14 ₴







