
Килимок для фітнесу та спорту PU гума Zelart FI-4903 183x68x0,45см (колір Сірий)
1 841,13 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-4903
Опис
Килимок для йоги Zelart FI-4903 - це рішення, яке дозволить зробити тренування ще більш комфортними. Килимок має довжину 186 см. Двошаровий килимок виготовлений з гуми і поліестеру. Поліестер забезпечує відмінне зчеплення з руками і ногами, дозволяючи займається отримати максимальну стійкість і надійний упор під час виконання вправ. Інша сторона килимка виготовлена з гуми, що забезпечує відмінне зчеплення з підлоговим покриттям і запобігає прослизанню килимка під час виконання вправ статичного і динамічного характеру.
Призначення
Килимок можна використовувати під час занять фітнесом для виконання вправ, спрямованих на розвиток м'язів черевного преса, також він підійде для виконання вправ на розтяжку, дозволить комфортно розміститися в упорі лежачи, без дискомфорту і болю в суглобах. Килимок можна використовувати під час занять йогою. Завдяки його невеликій товщині і мінімальній вазі такий килимок дуже зручно брати з собою на тренування.
Переваги:
- Виготовлений з неслизьких матеріалів і забезпечує відмінне зчеплення та стійкість.
- Можна використовувати для домашніх тренувань і тренувань у залі.
- Добре ізолює від холоду і зменшує тиск на суглоби.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Довжина | 186 см |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 68 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кілімки |
| Призначення | Комфорт та захист суглобів від травм під час тренувань |
| Розміри (ДхШхТ) | 183x68x0.45см |
| Спорт | Фітнес, тренажерний зал |
| Товщина | 0.45 см |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 1 841,13 ₴







