
Гума петля для підтягувань та тренувань стрічка силова стрічка силова двошарова Zelart FI-0911-6 DUAL POWER BAND (колір Жовтий)
663,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-0911-6
Опис
Zelart FI-0911-6 DUAL POWER BAND - це двошарова стрічка для підтягувань. Цей аксесуар підходить для того, щоб виконувати підтягування на перекладині з меншими зусиллями. Це хороший вибір для тих, хто тільки починає займатися. Ви можете вибудувати правильну техніку виконання вправи і тільки після цього переходити до складнішого варіанту її виконання.
Стрічка виготовлена з міцного латексу. Цей матеріал може розтягуватися більше, ніж у 2 рази. Це дає змогу регулювати рівень навантаження. Чим більше ви будете розтягувати стрічку, тим вищим буде її опір. Рівень жорсткості стрічки позначається як М, а її навантаження еквівалентне вазі 20-45 кг.
Призначення
Щоб займатися спортом вдома або на майданчику, можна використовувати компактний допоміжний інструмент. Стрічка не потребує багато місця ні для заняття, ні для зберігання. З нею можна не тільки підтягуватися на турніку та брусах - вона підійде для функціональних і силових тренувань. Ви можете тренувати за допомогою резинки м'язи спини, ніг, живота, плечей і грудей.
Переваги:
- Дає змогу тренувати м'язи всього тіла.
- Розтягується більше, ніж у 2 рази.
- Дозволяє займатися вдома і на вуличних майданчиках.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Колір | Жовтий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина кола | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 20-45кг |
| Особливості | Двошарова |
| Призначення | Допомога у підтягуваннях та віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x32x4.5мм |
| Рівень опору | M |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Форма | кільце |
- Ціна: 663,05 ₴







