
Ремінь для йоги з металевою пряжкою BLOOM YOGA STRAP LB7086 183x3,8см коричневий (колір Коричневий)
235,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: LB7086
Опис
Ремінь для йоги BLOOM LB7086 - аксесуар, що дає змогу поліпшити розтяжку та гнучкість. З його допомогою навіть йога-практики - початківці можуть виконувати асани різної складності, глибше занурюватися в певні пози та розтяжки.
Ремінь виготовлено з міцної синтетичної тканини, стійкої до розривів і швидкого зносу. На кінці аксесуар обладнаний металевою пряжкою для регулювання довжини виробу. Довжина ременя дає змогу використовувати його в сидячих позах, під час різноманітних скручувань і стоячи. Завдяки компактному розміру і невеликій вазі, ремінь для йоги є оптимальним вибором для тренувань у студії або вдома.
Призначення
Ремінь для йоги використовується, щоб спортсмени з різною розтяжкою могли виконувати складні асани однаково добре. Аксесуар дає змогу легше дотягнутися до кінцівок, довше утримувати пози і розтяжки. З його допомогою можна також контролювати правильне положення рук під час виконання асан ворони, колоса та інших поз, що вимагають утримувати лікті прямими.
Переваги:
- Компактні розміри і легка вага.
- Зносостійкі матеріали високої якості.
- Можливість легко дотягуватися до кінцівок, зберігати пози і розтяжки на довше.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 183 см |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ремені для йоги |
| Колекція | Bloom Yoga |
| Матеріал | Поліестер / Метал |
| Матеріали | Пряжка: Метал|Ремінь: Поліестер (PL) |
| Розміри (ДхШхТ) | 183x3.8x0.2см |
| Ширина | 3.8 см мм |
- Ціна: 235,02 ₴






