Набір для піклболу CIMA PK-8 2 ракетки 4 м'ячі з чохлом (колір Різні кольори)
1 347,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: PK-8
Набір для піклболу CIMA PK-8 2 ракетки 4 м'ячі з чохлом (колір Різні кольори)Готово до відправки
1 347,09 ₴
+380 (95) 305-98-95
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення: Призначений для гри в піклбол
Матеріал: Деревина, гума, пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтенсивність використання | Тренування у приміщенні |
| Тип | Набори для піклболу |
| Комплектація | 2 шт |
| М'яч | Діаметр: 73мм, Кількість отворів: 40шт |
| Матеріали | М'ячі: ABS-пластик|Матеріал сердечника: Дерево|Поверхня весла: Фарба |
| Призначення | Для гри у піклбол |
| Розміри | Довжина весла: 265 мм, Довжина ручки: 125 мм, Коло ручки: 4" / 10 см, Ширина весла: 200 мм |
| Технології | Довговічність, Керованість, Легкість, Міцність |
| Товщина | 8 мм |
| Паковання | Міцний текстильний чохол |
| Форма ручки | Комфортна |
| Ширина | 20 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 347,09 ₴