
Килимок для йоги та фітнесу TPE Record FI-7676 183x61x0,8см (колір Чорний-сірий)
1 307,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-7676
Опис
Щоб під час занять фітнесом і йогою захистити суглоби від тиску і травм, варто використовувати спеціальний килимок для йоги. Килимок для йоги має прямокутну форму і представлений в декількох кольорах. Його двошарова структура забезпечує відмінний захист від холоду, який може виходити від підлоги. Товщина такого килимка становить 8 мм. Цього достатньо, щоб килимок залишався легким, але при цьому захищав суглоби від надмірного тиску під час виконання вправ в упорі. Килимок виготовлений з термопластичного еластомеру, який можна очищати від забруднень після тренування за допомогою вологої тканини.
Призначення
Килимок для йоги та фітнесу можна використовувати як в домашніх умовах, так і в тренажерному залі. Завдяки довжині 183 см такий виріб підійде для людей середнього зросту, як для чоловіків, так і для жінок. Килимок складається до компактних розмірів, і його дуже зручно брати з собою на тренування: він не займає багато місця і має мінімальну вагу. Ширина килимка дозволяє виконувати на ньому вправи лежачи, сидячи або в упорі.
Переваги:
- Підходить для домашніх тренувань і занять у залі.
- Добре ізолює від холоду і дозволяє зменшити тиск на суглоби під час виконання різних вправ.
- Має мінімальну вагу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Record |
| Довжина | 183 см |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кілімки |
| Колір | Чорний-сірий |
| Матеріал | Термопластичний еластомер (TPE) |
| Призначення | Комфорт та захист суглобів від травм під час тренувань |
| Розміри (ДхШхТ) | 183x61x0.8см |
| Спорт | Фітнес, тренажерний зал |
| Товщина | 0.8 см |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 1 307,09 ₴







