
Балансувальна платформа напівсфера BOSU з еспандерами MDbuddy FI-5417 (колір Синій)
4 309,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-5417
Опис
Балансувальна платформа BOSU - це популярний тренажер, виконаний у формі півсфери діаметром 70 см, закріпленої на плоскій пластиковій основі. Використовувати в тренуваннях можна обидві сторони. У комплекті з балансувальною платформою постачаються латексні еспандери з ручками. Еластичні аксесуари легко кріпляться до тренажера і дають змогу виконувати додаткові вправи.
Півсфера виготовлена з міцного та довговічного ПВХ-матеріалу. Пружність виробу регулюється, даючи змогу спортсменам контролювати навантаження і, за необхідності, спускати повітря. Стійкість платформи та безпеку у використанні гарантує нековзна пластикова платформа, що не ковзає.
Призначення
Тренажер BOSU призначений для розвитку балансу і координації рухів. Займатися можна стоячи, сидячи або лежачи, виконуючи вправи на м'язи преса, грудей, ніг і сідниць. Під час тренування на нестабільній поверхні у спортсмена активуються не тільки великі групи м'язів, а й дрібна мускулатура, яка підтримує хребет і суглоби. Це дає змогу поліпшити поставу, зміцнити суглоби та розвинути спритність рухів.
Балансувальна платформа — чудовий вибір для реабілітації, групових фітнес-тренувань і домашнього тренінгу.
Переваги:
- Латексні еспандери дають змогу розширити список вправ і активувати більшу кількість м'язів.
- BOSU може використовуватися як півсферою догори, так і донизу.
- Зміцнює суглоби, розвиває координацію та відчуття балансу.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.5 кг |
| Висота | 22 см |
| Діаметр | 70 см |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| ABS (Антиввібух) | ABS-технологія |
| У комплекті | Балансувальна платформа: 1шт|Еспандер латексний з ручками та кріпленням: 2шт|Насос: 1шт |
| Тип | Балансувальні півсфери |
| Матеріал верху | Полівінілхлорид (PVC) |
| Матеріал основи | Пластик |
| Призначення | Для розвитку почуття рівноваги, тренувань з баланс-аеробіки, фітнесу, йоги та реабілітації |
| Спорт | Фітнес, Йога, Пілатес, Тренажерний зал, Кросфіт |
- Ціна: 4 309,30 ₴







