
Килимок для фітнесу та спорту TPE Joma 401535-100 183x61x0,6см чорний (колір Чорний)
1 827,67 ₴
- Готово до відправки
- Код: 401535-100
Опис
Щоб не відчувати дискомфорт під час занять фітнесом та йогою, варто використовувати якісний килимок. Килимок від бренду Joma має спеціальну протиковзку текстуру і може використовуватися для занять у тренажерному залі, пілатесу або йоги. Він комплектується спеціальним чохлом для транспортування. Килимок має прямокутну форму і ширину 61 см. Довжина килимка становить 183 см, що є оптимальним варіантом для більшості дорослих. Килимок виготовлений з термопластичного еластомеру, який дозволяє захистити суглоби від травм і дискомфорту під час виконання будь-яких вправ. Килимок має дві робочі зони і виконаний з двох шарів матеріалу.
Призначення
Килимок для йоги можуть використовувати як чоловіки, так і жінки. Він має нейтральний дизайн. Такий килимок, завдяки спеціальному чохлу для транспортування, дуже зручно брати з собою на тренування. А його текстурована поверхня дозволить зручно розміститися та уникнути ковзання незалежно від того, який рух ви виконуєте. Килимок можна використовувати вдома, брати з собою в тренажерний зал або у фітнес-студію.
Переваги:
- Текстурована поверхня запобігає ковзанню рук і ніг.
- Килимок усуває дискомфорт у суглобах під час виконання вправ.
- Завдяки універсальному дизайну підходить як чоловікам, так і жінкам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joma |
| Довжина | 183 см |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 61 см |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Термопластичний еластомер (TPE) |
| Особливості | Двошарові / Дві робочі сторони |
| Призначення | Комфорт та захист суглобів від травм під час тренувань |
| Розміри (ДхШхТ) | 183x61x0.6см |
| Спорт | Фітнес, тренажерний зал |
| Товщина | 0.6 см |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 1 827,67 ₴







