
Килимок для йоги та фітнесу TPE двошаровий SP-Planeta FI-3046 183x61x0,6см (колір Червоний-чорний)
716,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-3046
Опис
Килимок для фітнесу та йоги SP-Planeta FI-3046 має стандартну прямокутну форму й універсальний розмір. Він ідеально підійде як для домашніх тренувань, так і для занять у тренажерному залі. Килимок легко скручується в рулон і відрізняється невеликою вагою - це зручно для зберігання і транспортування.
Мінімалістичний дизайн не відволікає під час занять і допомагає зосередитися на вправах. Товщина в 6 мм забезпечує комфорт: він надійно ізолює від твердої підлоги та знижує тиск на коліна й лікті під час виконання вправ в упорі лежачи або асан із йоги.
Призначення
Килимок - це незамінний аксесуар для тренувань з фітнесу та занять йогою. Виготовлений з нековзного матеріалу, він забезпечує хороше зчеплення з будь-якими підлоговими покриттями. Навіть вологі руки не ковзатимуть поверхнею, завдяки рельєфній текстурі матеріалу, яка додатково покращує зчеплення.
Килимок можна підібрати під колір і стиль екіпірування - модель представлена в різних кольорах.
Переваги:
- Підходить для занять у приміщенні, на вулиці, вдома і в спортивному залі.
- Має класичну прямокутну форму та універсальний розмір.
- Забезпечує хороше зчеплення і стійкість під час виконання вправ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Planeta |
| Вага | 780 г |
| Довжина | 183 см |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кілімки |
| Довжина: | 183 см |
| Колір | Червоний-чорний |
| Матеріал | Термопластичний еластомер (TPE) |
| Особливості | Двошарові / Дві робочі сторони |
| Призначення | Комфорт та захист суглобів від травм під час тренувань |
| Розміри (ДхШхТ) | 183x61x0.6см |
| Спорт | Фітнес, тренажерний зал |
| Товщина | 0.6 см |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 716,05 ₴








