
Стрічка еластична з петлями для розтяжки стрічковий еспандер Elastiband Record FI-6345-B (колір Чорний-сірий)
235,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-6345-B
Опис
Record FI-6345-B - це універсальний тренажер, який дасть змогу розвивати гнучкість тіла та силу м'язів. Усього однієї стропи буде достатньо, щоб підтримувати себе в хорошій фізичній формі та розвивати найбільш важливі якості. Використовувати стропу можна в домашніх умовах.
Стрічка має 8 петель, які дають змогу без зусиль зафіксувати позу для розтяжки або спростити виконання асан з йоги. Еластична тканинна стрічка чинить опір при розтягуванні. Ви можете використовувати цю її властивість під час занять фітнесом і виконання силових тренувань на окремі групи м'язів. Долаючи опір стрічки, ви можете збільшувати силу та витривалість м'язів. Стрічка має середню жорсткість.
Призначення
Record FI-6345-B - це унікальне рішення, яке робить доступним до виконання великий список вправ з фітнесу, а також дозволяє розвивати гнучкість тіла. Вам не знадобиться громіздкий інвентар, штанги або гантелі. Усі тренування ви зможете виконувати вдома.
Стропа підійде як для професійних спортсменів, так і для тих, хто займається вперше.
Переваги:
- Можна використовувати для занять фітнесом, йогою і розтяжки.
- Має середню жорсткість.
- Дає змогу розвивати силу, витривалість і гнучкість м'язів у домашніх умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Record |
| Довжина | 90 см |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 90 см |
| Колір | Чорний-сірий |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Поліестер / Еластан |
| Призначення | Поєднує властивості еспандера та стропи для розтяжки силове навантаження з опором контрольована амплітуда рухів |
| Розміри (ДхШ) | 90х4см |
| Спорт | Йога, Художня гімнастика, Спортивна гімнастика, Танці, Хореографія, Фітнес, Пілатес |
- Ціна: 235,02 ₴








