
Килимок для йоги та фітнесу TPE двошаровий SP-Planeta FI-3046-650 183x61x0,6см (колір Червоний-чорний)
692,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-3046-650
Опис
Килимок для йоги та фітнесу SP-Planeta FI-3046-650 - простий, легкий, але якісний аксесуар, який підійде для занять спортом. Килимок виготовлений з синтетичного матеріалу з двошаровою структурою і має однотонний дизайн. Завдяки великому вибору кольорів кожен знайде для себе відповідне колірне рішення. Килимок має довжину 183 см і ширину 61 см. На такому виробі легко розміститься як дорослий чоловік, так і жінка. Його прямокутна форма дозволяє виконувати вправи сидячи, лежачи, займатися розтяжкою, фітнесом або йогою. Товщина килимка становить 6 мм, чого достатньо для надійного захисту від холоду і зменшення тиску на суглоби.
Призначення
Килимок для йоги та фітнесу можна використовувати для тренувань в домашніх умовах, також він підійде для тренувань в залі. Це відмінне рішення для тих, хто відвідує групові тренування з йоги і хоче мати свій власний якісний спортивний аксесуар. Килимок складається до компактних розмірів, що дозволяє зручно брати його з собою на тренування. Вага килимка становить всього 650 г.
Переваги:
- Важить всього 650 г.
- Підходить для чоловіків і жінок середнього зросту.
- Виготовлений з неслизького синтетичного матеріалу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Planeta |
| Вага | 650 г |
| Довжина | 183 см |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кілімки |
| Довжина: | 183 см |
| Колір | Червоний-чорний |
| Матеріал | Термопластичний еластомер (TPE) |
| Призначення | Комфорт та захист суглобів від травм під час тренувань |
| Розміри (ДхШхТ) | 183x61x0.6см |
| Спорт | Фітнес, тренажерний зал |
| Товщина | 0.6 см |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 692,05 ₴








