
Ракетка для падел-тенісу Padel CAMEWIN MASTER BT-6062 (колір Чорний-помаранчевий)
2 443,17 ₴
- Готово до відправки
- Код: BT-6062
Опис
Ракетка для падел-тенісу CAMEWIN MASTER BT-6062 - це інвентар для просунутих спортсменів, які віддають перевагу високій міцності сучасних матеріалів і ергономічному дизайну. Ракетка дозволяє отримати оптимальне поєднання потужності удару і контролю. Вона виготовлена з поєднання карбону і гуми EVA високої щільності. З гуми виготовлений сердечник, а для виготовлення рами використовується карбон.
Вуглецеві волокна забезпечують відмінну передачу енергії, але при цьому перешкоджають зайвим вібраціям. Це дозволяє зменшити навантаження на руку і зробити атакуючий удар ще більш потужним. Завдяки карбоновій рамі ракетка має величезну міцність і при цьому важить всього 360 г. У ракетці передбачено 52 отвори. Вони знижують опір повітря і дозволяють зробити замах ще швидше.
Призначення
Ракетка для падел-тенісу підійде для досвідчених спортсменів і дозволить зробити удари ще потужнішими і точнішими. Ергономічна ручка дозволить зручно захопити ракетку і запобіжить ковзанню руки. Ракетка збалансована таким чином, щоб забезпечити дуже комфортну гру як в нападі, так і в обороні.
Переваги:
- Підходить для досвідчених спортсменів.
- Карбонова рама надає ракетці надзвичайну міцність і не обтяжує її.
- Сердечник ефективно гасить вібрації і зменшує навантаження на ліктьовий суглоб.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Карбон |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Ракетка: 1 шт| Чохол: 1 шт |
| Вага | 360-365 г |
| Тип | Ракетки для падіння тенісу |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина: | 46 см |
| Колір | Чорний-помаранчевий |
| Комплектація | 1 шт |
| Кількість отворів | 52 шт |
| Матеріали | Рама: Карбон 100%|Сердечник: Гума EVA високої густини 100% |
| Технології | EVA Foam |
| Товщина | 38 мм |
| Форма голови | Кругла |
| Ширина | 26 см мм |
- Ціна: 2 443,17 ₴







