
Набір для падел-тенісу 1 ракетка у чохлі CAMEWIN PRO BT-6530 (колір Синій-чорний)
3 765,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: BT-6530
Опис
Набір CAMEWIN CARRERA BT-6530 - це відмінний вибір для любителів і професіоналів, який дозволить насолоджуватися падел-тенісом відразу після покупки. Набір містить все необхідне, а саме: ракетку, м'яч, напульсник і намотку з поліуретану. Ракетка має вагу 360 г +-10 г. Такі ракетки можуть використовувати дорослі, які віддають перевагу легкості та маневреності в грі. Форма головки у неї краплеподібна. Рама ракетки виготовлена з карбону, а серцевина виконана з EVA. Вибір матеріалів дозволяє ракетці залишатися міцною і жорсткою, але при цьому добре амортизувати ударне навантаження і вібрації за рахунок сердечника. М'яч виготовлений з вовни, нейлону і бавовни і відрізняється зносостійкістю. Чохол захистить ракетки від намокання, а також дозволить зручно переносити їх.
Призначення
Невеликого набору для гри в падел-теніс буде достатньо як для тренувань, так і для аматорських турнірів. Це якісний набір, який містить міцну і довговічну ракетку з оптимальними ігровими характеристиками. Ракетка з набору забезпечує хороший контроль, маневреність і легкість, не перевтомлює руку і дозволяє грати протягом тривалого часу.
Переваги:
- Ракетка не перевтомлює руку завдяки невеликій вазі.
- Якісна і міцна карбонова рама.
- Сердечник з EVA забезпечує оптимальну амортизацію ударного навантаження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Захисна стрічка: 1шт|Напульсник: 1шт|Обмотка: 2шт|Ракетка: 1шт|Чохол: 1шт |
| Вага | 360 г ±10 г |
| Тип | Ракетки для падіння тенісу |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина: | 47 см |
| Колір | Синій-чорний |
| Комплектація | 1 шт |
| Кількість отворів | 52 шт |
| Матеріали | Бавовна 10%|Етиленвінілацетат (EVA) 50%|М'яч: Шерсть 45%|Напульсник: Бавовна 100%|Нейлон 45%|Обмотка: Поліуретан 100%|Ракетка: 18К Карбон 50% |
| Технології | Carbon 18K, Легкість, Осердя EVA |
| Товщина | 40 мм |
| Форма голови | Каплеподібна |
| Ширина | 26 см мм |
- Ціна: 3 765,26 ₴







