
Набір для падел-тенісу 1 ракетка у чохлі CAMEWIN MASTER BT-6529 (колір Сірий-чорний)
3 695,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: BT-6529
Опис
Набір для падел-тенісу CAMEWIN MASTER BT-6529 включає ракетку, м'яч, напульсник і чохол, а також пару обмоток. Ракетка невеликої ваги (всього 360 г), підходить для гравців середнього рівня. Повний набір включає все необхідне для продуктивних ігор і тренувань. Рама ракетки виготовлена з 3K карбону і EVA. Гравець отримує міцну, в міру гнучку і довговічну ракетку. Обмотка з 100% поліуретану гарантує хороше зчеплення з руками і дозволяє незначно змінити діаметр ручки. Ракетка має краплеподібну форму голови, яка є універсальною для різних стилів гри.
Призначення
Набір для падел-тенісу підійде для гравців середнього рівня. Його можна використовувати як для регулярних тренувань, так і для аматорських турнірів. Всі елементи набору виготовлені з якісних матеріалів. Напульсник дозволить знизити навантаження на руку під час гри. Намотка забезпечить відмінне зчеплення з руками. Ракетка призначена для дорослих.
Переваги:
- Набір містить якісні та довговічні аксесуари.
- Легка і маневрена ракетка для гравців середнього рівня.
- Ракетка з краплеподібною формою головки підходить для різних стилів гри.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Захисна стрічка: 1шт|Напульсник: 1шт|Обмотка: 2шт|Ракетка: 1шт|Чохол: 1шт |
| Вага | 360 г ±10 г |
| Тип | Ракетки для падіння тенісу |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина: | 47 см |
| Колір | Сірий-чорний |
| Комплектація | 1 шт |
| Кількість отворів | 68 шт. |
| Матеріали | Бавовна 10%|Етиленвінілацетат (EVA) 50%|М'яч: Шерсть 45%|Напульсник: Бавовна 100%|Нейлон 45%|Обмотка: Поліуретан 100%|Ракетка: 3К Карбон 50% |
| Технології | Carbon 3K, Легкість, Осердя EVA |
| Товщина | 35 мм |
| Форма голови | Каплеподібна |
| Ширина | 26 см мм |
- Ціна: 3 695,26 ₴








