
Килимок для фітнесу та спорту EVA SP-Sport FI-8546 183x61x1см (колір Синій)
1 479,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-8546
Опис
Щоб уникнути труднощів під час виконання вправ у упорі лежачи, а також вправ на гнучкість, варто використовувати спеціальний килимок для фітнесу. Килимок для спорту SP-Sport FI-8546 має товщину 10 мм, що забезпечує оптимальну амортизацію навантаження та дозволяє з максимальним комфортом займатися йогою, пілатесом або фітнесом. Килимок має яскравий принт і представлений у різних кольорах. Його довжина становить 183 см, а ширина — 61. Він виготовлений з надзвичайно легкого матеріалу — етиленвінілацетату EVA. Цей матеріал не вбирає вологу, що дозволяє легко доглядати за килимком, а також чудово ізолює від холоду. Після тренування його достатньо протерти.
Призначення
Килимок для фітнесу та спорту можуть використовувати як чоловіки, так і жінки. Його можна брати з собою на групові тренування в зал або використовувати вдома. Килимок має прямокутну форму, що дозволяє зручно розміститися на ньому для виконання вправ лежачи або сидячи. Довжини 183 см достатньо з запасом для користувачів середнього зросту. Це один з найбільш поширених розмірів килимків.
Переваги:
- Дозволяє з комфортом займатися фітнесом, йогою або пілатесом.
- Підходить для користувачів середнього зросту.
- Чудово захищає від холоду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Довжина | 183 см |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Китай |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кілімки |
| Довжина: | 183 см |
| Колекція | Bloom Yoga Cork |
| Матеріал | Етиленвінілацетат (EVA) |
| Призначення | Комфорт та захист суглобів від травм під час тренувань |
| Розміри (ДхШхТ) | 183x61x1см |
| Спорт | Фітнес, Йога |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 479,10 ₴







