
Килимок для фітнесу та спорту PVC SP-Planeta FI-2349 173x61x0,6см (колір Рожевий)
764,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-2349
Опис
SP-Planeta FI-2349 - це ідеальний килимок для домашніх тренувань: від високоінтенсивного кардіо, до йоги, зі статичними асанами та медитацій. Аксесуар забезпечує м'якість, підтримку та зручність у кожному русі, даючи змогу знизити навантаження на суглоби та мінімізувати ризик травм. Виріб має приємну рельєфну поверхню, на якій руки та ноги не ковзають і не роз'їжджаються. Під час інтенсивних тренувань килимок не вбирає вологу та неприємні запахи, легко чиститься. Товщина килимка становить 0,6 см і підійде навіть чутливим спортсменам, які потребують максимальної амортизації.
Призначення
Довговічний, стійкий до зносу килимок призначений для активних занять в тренажерних залах, студіях йоги та пілатесу, а також в домашніх умовах і навіть на вулиці. Килимок пом'якшує всі нерівності на поверхні й добре переносить вологу, даючи змогу займатися улюбленою активністю в подорожах, на відпочинку або в поїздці.
Переваги:
- Килимок дає змогу пом'якшити будь-яку поверхню і захищає суглоби від травм.
- Приємна на дотик поверхня не ковзає під руками під час тренування.
- Аксесуар дуже легкий і портативний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Planeta |
| Довжина | 173 см |
| Колір | Рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кілімки |
| Довжина: | 173 см |
| Матеріал | Полівінілхлорид (PVC) |
| Призначення | Комфорт та захист суглобів від травм під час тренувань |
| Розміри (ДхШхТ) | 173x61x0.6см |
| Спорт | Фітнес, тренажерний зал |
| Товщина | 0.6 см |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 764,05 ₴








