
Набір для падел-тенісу 1 ракетка у чохлі CAMEWIN SMASH BT-6531 (колір Жовтий-чорний)
3 765,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: BT-6531
Опис
Невеликий набір для падел-тенісу містить одну ракетку, один м'яч, пару обмоток, напульсники і спеціальний чохол для зберігання всіх комплектуючих набору. Це відмінний вибір для початківців гравців, які тільки пізнають падел-теніс. Набір дозволяє спробувати свої сили в падел-тенісі без значних початкових вкладень. Для виготовлення рами ракетки використовується карбон. Сердечник виконаний з амортизуючого і пом'якшуючого удари EVA. Обмотка запобігає ковзанню ракетки, а також дозволяє відрегулювати ручку за розміром. Обмотка виконана з поліуретану. Зручний напульсник дозволить зменшити навантаження на зап'ястя, а якісний чохол з водовідштовхувальним просоченням захистить ракетку від будь-яких погодних умов.
Призначення
Ракетка має вагу всього 360 г, що вважається невеликою і підходить для людей, які віддають перевагу маневреності та потужності. Вона має краплеподібну форму головки. Використовувати ракетку можуть як початківці, так і гравці середнього рівня. Набір підійде для ознайомлення з грою та освоєння базових навичок.
Переваги:
- Виготовлена з легкого і міцного карбону.
- Сердечник амортизує удари і знижує вібрації.
- Набір укомплектований усім необхідним для гри.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Захисна стрічка: 1шт|Напульсник: 1шт|Обмотка: 2шт|Ракетка: 1шт|Чохол: 1шт |
| Вага | 360 г ±10 г |
| Тип | Ракетки для падіння тенісу |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина: | 47 см |
| Колір | Жовтий-чорний |
| Комплектація | 1 шт |
| Кількість отворів | 52 шт |
| Матеріали | Бавовна 10%|Етиленвінілацетат (EVA) 50%|М'яч: Шерсть 45%|Напульсник: Бавовна 100%|Нейлон 45%|Обмотка: Поліуретан 100%|Ракетка: 12К Карбон 50% |
| Технології | Carbon 12K, Легкість, Осердя EVA |
| Товщина | 40 мм |
| Форма голови | Каплеподібна |
| Ширина | 25.5 см мм |
- Ціна: 3 765,26 ₴







