
Килимок для фітнесу та йоги PU двошаровий BLOOM YOGA MAT LB7030 183x61x0,5см (колір Білий)
1 481,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: LB7030
Опис
Килимок для фітнесу та йоги BLOOM LB7030 має приємне на дотик поліуретанове покриття. М'який і не слизький матеріал вологостійкий і довговічний. Килимку нестрашні постійні скручування, він не тріскається і не мнеться. Нижній шар виконаний з еластичної гуми. Це дає змогу займатися на будь-якому підлоговому покритті. Килимок не ковзає, захищає від холоду і нерівностей підлоги. У разі забруднення, його легко очистити, протерши вологою серветкою.
Однотонний мінімалістичний дизайн килимка дуже практичний. Знизу виріб темний, лицьова сторона представлена асортиментом пастельних відтінків. Прикрашений логотипом бренду.
Призначення
Килимок призначений для занять йогою, пілатесом та інших фінтес-тренувань. Виріб має зручні розміри, які підійдуть спортсмену будь-якого зросту та комплекції. Може використовуватися в залі та на вулиці. У скрученому вигляді килимок займає мінімум місця, що дає змогу з легкістю носити його з собою на тренування і брати в поїздки.
Переваги:
- Поліуретановий килимок приємний на дотик, не ковзає і не боїться вологи.
- Нижній шар із гуми забезпечує стабільне положення на будь-якій поверхні.
- Виріб універсального розміру підійде чоловікам і жінкам будь-якого зросту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 183 см |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кілімки |
| Довжина: | 183 см |
| Колекція | Bloom Yoga |
| Матеріал | Поліуретан (PU) / Гума (RB) |
| Призначення | Фітнес, Йога |
| Принт | логотип BLOOM |
| Розміри (ДхШхТ) | 183x61x0.5см |
| Спорт | Фітнес, Йога |
| Товщина | 0.5 см |
| Форма | Прямокутне |
- Ціна: 1 481,10 ₴







