Стрічка еластична з петлями для розтяжки стрічковий еспандер Elastiband SP-Sport FI-8667 (колір Фіолетовий)
94,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-8667
Опис
Стропа для розтяжки Elastiband SP-Sport FI-8667 — це еластична стрічка, яку можна використовувати для виконання різних вправ на розтяжку з надійною фіксацією та контрольованою амплітудою рухів. Дизайн стрічки містить принти із прикладами вправ, які можна виконувати за її допомогою. Стрічка виготовлена з поліестеру та еластану, що забезпечує її високу міцність та еластичність. Довжина стрічки становить 90 см, а її ширина — 4 см. Тканинна стрічка не ковзає по тілу, дозволяючи з комфортом виконувати будь-які вправи на розтяжку. У стрічці передбачено 8 петель.
Призначення
Стрічку для розтяжки можна використовувати для занять йогою, художньою або спортивною гімнастикою, танцями, хореографією, фітнесом або пілатесом. Стрічка підійде як для дорослих, так і для дітей. Окрім виконання вправ на розтяжку, її можна використовувати як еспандер. У такому разі за допомогою стрічки можна навантажити м’язи та зміцнити їх.
Переваги:
- Підходить для силових тренувань та розтягування.
- Можна використовувати для занять пілатесом, йогою, фітнесом або гімнастикою.
- Можна використовувати в залі або вдома.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Довжина | 90 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стрічки для розтяжки |
| Довжина: | 90 см |
| Комплектація | 1 шт |
| Кількість | 8 петель |
| Матеріал | Поліестер / Еластан |
| Призначення | Поєднує властивості еспандера та стропи для розтяжки силове навантаження з опором контрольована амплітуда рухів |
| Принт | Приклади вправ |
| Розміри (ДхШ) | 90х4см |
| Спорт | Йога, Художня гімнастика, Спортивна гімнастика, Танці, Хореографія, Фітнес, Пілатес |
| Тип | Стрічкові |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 94,01 ₴