
Ракетка для падел-тенісу Padel CAMEWIN BT-6522 (колір Синій)
2 297,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: BT-6522
Опис
Ракетка для гри в падел-теніс від бренду CAMEWIN укомплектована чохлом для зберігання і транспортування. Вона має краплеподібну форму головки і вагу всього 360 г. Рама виконана зі скловолокна і карбону, має достатню міцність і гнучкість. Хорошу амортизацію ударів забезпечує сердечник з EVA. Ручка виконана з неслизького матеріалу, її можна збільшити за допомогою додаткового шару намотування або залишити як є. Ракетка міцна і легка, забезпечує відмінний контроль, що добре підходить для новачків. За рахунок якісного сердечника гравець відчуває мінімальну вібрацію при ударі.
Призначення
Ракетка для падел-тенісу невеликої ваги з краплеподібною формою головки відмінно підійде для початківців і гравців середнього рівня, які хочуть поліпшити контроль і маневреність. За рахунок невеликої ваги така ракетка не перевтомлює руку, дозволяє тренуватися і грати протягом тривалого часу.
Переваги:
- Сердечник мінімізує вібрації та навантаження на руку.
- Мінімальна вага ракетки в поєднанні з краплеподібною формою головки забезпечує маневреність і хороший контроль.
- Можна використовувати для тренувань і аматорських турнірів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Карбон |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Ракетка: 1 шт| Чохол: 1 шт |
| Вага | 360 г ±10 г |
| Тип | Ракетки для падіння тенісу |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина: | 46.5 см |
| Комплектація | 1 шт |
| Кількість отворів | 68 шт. |
| Матеріали | Рама: Карбон 50%|Сердечник: Етиленвінілацетат (EVA) 100%|Скловолокно: 50% |
| Технології | Carbon fiber, Легкість, Осердя EVA |
| Товщина | 40 мм |
| Форма голови | Каплеподібна |
| Ширина | 26 см мм |
- Ціна: 2 297,16 ₴







