
Стрічка еластична з петлями для розтяжки стрічковий еспандер Elastiband SP-Sport FI-08782 (колір Рожевий)
138,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-0878
Опис
Стрічковий еспандер Elastiband SP-Sport FI-0878 виготовлений з еластичного текстилю, який має приємну на дотик текстуру. Стійкий до розтягування матеріал має неслизьку поверхню та вирізняється довговічністю. Стрічка довжиною 90 см підходить для спортсменів різного зросту, її ширини вистачає для зручного захоплення і фіксації. Еспандер поділений на дев'ять петель однакового розміру, позначених номерами. Вони дають змогу зафіксувати стопи, кисті та інші частини тіла в різних положеннях для зміцнення м'язів і розвитку гнучкості. Легка вага і компактні розміри дають змогу брати стрічку з собою в поїздки, займатися в залі, вдома або на свіжому повітрі.
Призначення
Стрічковий еспандер з петлями призначений для занять йогою, пілатесом, фітнесом і силових тренувань з власною вагою. Виконуючи динамічні або статичні вправи з контрольованим навантаженням, можна збільшити амплітуду рухів суглобів, зміцнити м'язи та поліпшити рухливість. У йозі еспандер дає змогу виконувати складні асани, а у фізіотерапії — відновлювати рухливість суглобів і м'язів.
Переваги:
- Великий тренувальний потенціал.
- Контрольоване навантаження на м'язи.
- Компактні розміри та невелика вага.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Довжина | 90 см |
| Колір | Рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стрічки для розтяжки |
| Довжина: | 90 см |
| Колекція | Fitness Spring |
| Комплектація | 1 шт |
| Кількість | 9 петель |
| Матеріал | Поліестер / Еластан |
| Призначення | Поєднує властивості еспандера та стропи для розтяжки силове навантаження з опором контрольована амплітуда рухів |
| Розміри (ДхШ) | 90х4см |
| Спорт | Йога, Художня гімнастика, Спортивна гімнастика, Танці, Хореографія, Фітнес, Пілатес |
| Тип | Стрічкові |
- Ціна: 138,01 ₴







