
Ракетка для великого тенісу 27" TELOON COACH (колір Чорний-червоний)
1 587,11 ₴
- Готово до відправки
- Код: COACH
Опис
TELOON COACH - 27-дюймова ракетка для великого тенісу. Міцний снаряд виготовлений з урахуванням усіх потреб гравця-початківця: він легкий, маневровий, має зручне руків'я з якісною обмоткою і велику площу ударної плями.
Для виготовлення ракетки використано легкий метал, стійкий до механічних пошкоджень. Це дало змогу значно знизити вагу ракетки і зробити її міцнішою. Голова ракетки midsize - 100 кв.дюймів - компроміс між площею струнної поверхні та маневровістю. Вона підвищує швидкість, дає змогу виконувати потужні спрямовані удари. Струнна формула - закрита, має високі показники контролю.
Руків'я ракетки вкрите спеціальним фірмовим намотуванням з перфорацією. Воно вбирає зайву вологу, перешкоджає ковзанню і забезпечує циркуляцію повітря. Ракетка збалансована в руків'я. Підходить для гравців, які люблять спокійну гру з точними подачами й ударами.
Призначення
Легку алюмінієву ракетку можуть використовувати юніори для переходу до дорослих професійних снарядів. Її невелика вага дасть змогу легше адаптуватися і перейти до важчих снарядів із графіту. Також ракетка підійде жінкам і тенісистам-любителям. Міцний каркас з легкістю витримає неточний удар або прийом м'яча на обід. Модель представлена в декількох кольорах, що дасть змогу кожному гравцеві вибрати ракетку до душі.
Переваги:
- Довговічна рама з алюмінію легка і стійка до пошкоджень.
- Руків'я вкрите спеціальним перфорованим намотуванням для міцного і зручного хвата.
- Відкрита струнна формула для збільшення потенціалу обертання м'яча.
- Баланс у ручку для більш точних подач і ударів.
- Комплектується фірмовим чохлом із регульованою ручкою через плече.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Баланс | 330 мм |
| У комплекті | Ракетка для великого тенісу: 1шт|Чохол: 1шт |
| Вага | 280 грам / 9.8 oz |
| Тип | Ракетки для великого тенісу |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина ракетки | 685 мм / 27 in |
| Колір | Чорний-червоний |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Алюміній |
| Розмір голови | 645 см2 / 100 sq. in. |
| Рівень | Аматорські |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Струнна формула | 18x19 |
- Ціна: 1 587,11 ₴








