Кубок спортивний нагородний SP-Sport Dynamic Football JZ23346A висота 44см золотий
1 364,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: JZ23346A
Кубок спортивний нагородний SP-Sport Dynamic Football JZ23346A висота 44см золотийГотово до відправки
1 364,10 ₴
+380 (95) 305-98-95
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення: Використовується для нагородження та відзнаки спортивних досягнень
Матеріал: Метал
Габаритні розміри:висота 44,5см
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 44см | 11см | 11см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 44 см мм |
| Діаметр чаші | 11 см |
| Кришка | Без крихти |
| Матеріали | Ніжка: Пластик|П'єдестал: Пластик|Чаша: Метал |
| Місце під жетон | З місцем під жетон |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Тематика | футболбол |
| Ширина | 11 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 364,10 ₴