Кубок спортивний з ручками та кришкою SP-Sport Thunder JZ19629C висота 45см золотий
1 332,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: JZ19629C
Кубок спортивний з ручками та кришкою SP-Sport Thunder JZ19629C висота 45см золотийГотово до відправки
1 332,09 ₴
+380 (95) 305-98-95
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення: Використовується для нагородження та відзнаки спортивних досягнень
Матеріал: Пластик
Габаритні розміри:висота 44см
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 45см | 23см | 13см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 см мм |
| Діаметр чаші | 13 см |
| Кришка | З кришкою |
| Матеріали | Кришка: Пластик|Ніжка: Пластик|П'єдестал: Пластик|Чаша: Метал |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 23 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 332,09 ₴